Anmälningar till Kundforum 2020 Online

FöretagsnamnNamnE-post
BillerudKorsnäs
Elin Strömvall
elin.stromvall@billerudkorsnas.com
Boliden
Anders Adolfson
anders.adolfson@boliden.com
Jämtkraft
Karin Waernebo Pettersson
karin.waernebopettersson@jamtkraft.se
Bostads AB Poseidon
Malin Taalomi
malin.taalomi@poseidon.goteborg.se
Got Event
Johanna Gadd
johanna.gadd@gotevent.se
götoborgstad sdf Angered
Roya Pourbakhtiari
roya.pourbakhtiari@angered.goteborg.se
ABB AB
Karin Wetzel
karin.wetzel@se.abb.com
BillerudKorsnäs Sweden AB, Karsborgs Bruk
Monika Gustavsson
monika.gustavsson@billerudkorsnas.com
BillerudKorsnäs Karlsborg
Carina Sandström
carina.sandstrom@billerudkorsnas.com
Arla Foods AB
Sofian Eriksson
skc.eriksson@gmail.com
NEVS AB
Kristin Lönngren
kristin.lonngren@nevs.com
Kretslopp och vatten, Göteborg Stad
Thomas Nilsson
thomas.nilsson@kretsloppochvatten.goteborg.se
Arla Foods Falkenberg
Eva Vencel
eva.vencel@arlafoods.com
SSAB EMEA AB Luleå
Ursula Eriksson
ursula.eriksson@ssab.com
Metsä Board Sverige AB
Linus Lindberg
linus.lindberg@metsagroup.com
Göteborgs Stad, kretslopp och vatten, Alelyckans vattenverk
Heléne Johansson
helene.johansson@kretsloppochvatten.goteborg.se
BillerudKorsnäs
Åsa Falk
asa.falk@billerudkorsnas.com
BAE Systems Hägglunds
Anette Sjölund
anette.sjolund@baesystems.se
NKT HV Cables AB
My Wallhall
my.wallhall@nkt.com
NKT HV Cables AB
Sabina Strand
sabina.strand@nkt.com
Götebors Stad, Kretslopp och Vatten, Alelyckans vattenverk
Maria Lidberg
maria.lidberg@kretsloppochvatten.goteborg.se
Arla Foods AB
Elin Svensson
elin.svensson1@arlafoods.com
Martinsons Såg AB
Hans Eliasson
hans.eliasson@martinsons.se
Miljöförvaltningen Göteborgs Stad
Nina Zackrisson
nina.zackrisson@miljo.goteborg.se
AB Borlänge Energi
Ann-Charlotte Bergman
ann-charlotte.bergman@borlange-energi.se
SSAB Europe
Heikki Hellman
heikki.hellman@ssab.com
ABB AB
Johanna Holmlund
johanna.holmlund@se.abb.com
Nouryon
Kristina Sundlöf
kristina.sundlof@nouryon.com
Indexator Rotator Systems AB
Staffan Engström
staffan.engstrom@indexator.com
Yrgo, Utbildningsförvaltningen, Göteborgs stad
Eva Heffler
eva.heffler@educ.goteborg.se
Miljöförvaltningen Göteborgs Stad
Kristina Fermskog
kristina.fermskog@miljo.goteborg.se
Bosch Rexroth
Hans Lind
hans.lind@boschrexroth.se
Arla Foods
Christina Löfman
christina.loefman@arlafoods.com
Idrott och föreningsförvaltningen
Anne-Li Lindqvist
anneli.lindqvist@ioff.goteborg.se
Metsä Board
Anna Fahlgren
anna.fahlgren@metsagroup.com
Göteborgs Stads Leasing AB
Pia Kristensson
pia.kristensson@gsl.goteborg.se
BillerudKorsnäs
Frida Nilson
frida.nilson@billerudkorsnas.com
SCA Graphic Sundsvall AB
Marica Lindmark Henriksson
marika.lindmarkhenriksson@sca.com
Kretslopp och vatten, Göteborgs Stad
Inger Kjellberg
inger.kjellberg@kretsloppochvatten.goteborg.se
SKF Coupling Hofors
Jimmie Söderlund
jimmie.soderlund@skf.com
Göteborgs Stad, Lokalförvaltningen
Christina Moberg
christina.moberg@lf.goteborg.se
MIljöförvaltningen Göteborgs Stad
Emma Broms
emma.broms@miljo.goteborg.se
Bostadsbolaget
Eva Bengtsson
eva.bengtsson@bostadsbolaget.se
Sekab Biofuels and Chemicals AB
Maria Kristofersson
Maria.kristoffersson@sekab.com
Göteborgs Stadsteater
Björn lengstrand
bjorn.lengstrand@stadsteatern.goteborg.se
Räddningstjänsten Storgöteborg
Helena Grimm
helena.grimm@rsgbg.se
Bostadsbolaget Göteborg
Hanna Wiksten
hanna.wiksten@bostadsbolaget.se
explizit
Åsa Svanberg
asa.svanberg@explizit.se
Bostads AB Poseidon
Terese Svensson
terese.svensson@poseidon.goteborg.se
Park-och naturförvaltningen, Göteborgs Stad
Malin Malm
malin.malm@ponf.goteborg.se
Göteborgs stad, Örgryte-Härlanda
Annika Andersson
annika.2.andersson@orgryteharlanda.goteborg.se
Göteborgs stad Intraservice
Martin
martin.nilsson@intraservice.goteborg.se
Anders
Axnér
anders.axner@arlafoods.com
ABB
Carina Moorberg
carina.moorberg@se.abb.com
BillerudKorsnäs Sweden AB - Karlsborgs Bruk
Carina
carina.lundgren@billerudkorsnas.com
Arla Foods - Östersund mejeri
Erika Lindström
Erika.lindstroem@arlafoods.com
Fiskeby Board AB
Cecilia Halling Linder
cecilia.halling.linder@fiskeby.com
Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
Josefine Nordin
josefine.nordin@sca.com
NKT(sweden) AB
Ann Aittamaa
ann.aittamaa@nkt.com
ABB AB
Johanna Sandvall
johanna.sandvall@se.abb.com
Trossa AB (Lantmännen)
Lars Holmberg
lars.holmberg@trossa.se
GKN Aerospace Sweden
Maria Tornvall
Maria.tornvall@gknaerospace.com
Arla Foods
Elisabeth Tallroth
elisabeth.tallroth@arlafoods.com
SCA Forest Products AB / R&D Centre
Anette Bergmark
anette.bergmark@sca.com
Arla Foods Kvibille
Caroline Torstensson
caroline.torstensson@arlafoods.com
BAE Systems Hägglunds
Hanna Bylund
hanna.bylund@baesystems.se
Arla Foods Linköpings mejeri
Pia Lindström
pia.lindstrom@arlafoods.com
BillerudKorsnäs Sweden AB
Hillevi Luks
Hillevi.Luks@billerudkorsnas.com
BillerudKorsnäs AB
Johan Skäringer
johan.skaringer@billerudkorsnas.com
SCA Obbola AB
Hans Thorén
hans.thoren@sca.com
Holmen Paper
Tomas Mäki
tomas.maki@holmen.com
Arla Foods AB
Sofia Eriksson
skc.eriksson@gmail.com
MetsaBoard Sverige AB
Gunnar Widmark
gunnar.widmark@metsagroup.com
SSAB EMEA AB
Camilla Ytterby
camilla.ytterby@ssab.com
Arla Foods
Lena Rosenqvist
lena.rosenqvist@arlafoods.com
Arla Foods AB
Annika Bergman
annika.bergman@arlafoods.com
NKT HV Cables
Heléne Gamstedt
helene.gamstedt@nkt.com
Arla Foods AB
Magnus Lindberg
mali2@arlafoods.com
BillerudKorsnäs
Ann Britt Nilseng
ann.britt.nilseng@billerudkorsnas.com
Explizit