Anmälningar till Kundforum 2020

FöretagsnamnNamnFakturaadressPostadress E-postTelefonnummerBeställningsnummer/inköpsordernrMatpreferenser/allergierÖvrig informationAnmälan
Quantservice Sweden AB
Barbro Nylander
FE 239 107 76 Stockholm
771 80 Ludvika
barbro.nylander@quantservice.com
0703577040
SE KS01A Barbro Nylander
jag-deltar-enbart-pa-konferensen
AB Borlänge Energi
Ann-Charlotte Bergman
AB Borlänge Energi
Box 349, 737 26 Fagersta
ann-charlotte.bergman@borlange-energi.se
0243-73417
Z3417
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
Nouryon Functional Chemicals AB
Kristina Sundlöf
Nouryon Functional Chemicals AB, Company Code 7224, Box 5059, 202 15 Malmö
891 26 Örnsköldsvik
kristina.sundlof@nouryon.com
0660-75321
PO 4200049781
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Jönköping Energi AB
Josefina Johansson
jeab.faktura@jonkopingenergi.se
Box 5150, 550 05 Jönköping
josefina.johansson@jonkopingenergi.se
036108266
ej nötter, mandel
jag-deltar-enbart-pa-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
BillerudKorsnäs Sweden AB, Skärblacka Bruk
Hillevi Luks
BillerudKorsnäs Sweden AB Skärblacka bruk FE 706 107 76 Stockholm
61710 Skärblacka
hillevi.luks@billerudkorsnas.com
011245721
jag-deltar-enbart-pa-konferensen, Jag r medfljande och vill ta del av det aktuella medfljande-priset
BillerudKorsnäs Sweden AB, Skärblacka bruk
Lars Johansson
BillerudKorsnäs Sweden AB Skärblacka bruk FE 706 107 76 Stockholm
61710 Skärblacka
lars.g.johansson@billerudkorsnas.com
011245549
jag-deltar-enbart-pa-konferensen
Metsä Board Sverige AB,
Linus Lindberg
FE 859, 10569 Stockholm, Sweden
89680 Husum
linus.lindberg@metsagroup.com
0705935189
Ange kostnadsställe: 2143225
jag-deltar-enbart-pa-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Stockholm Vatten och Avfall
Pia Dromberg
Stockholm Vatten AB (556210-6855) Kund-ID STH 296 106 42 Stockholm
106 36 Stockholm
pia.dromberg@svoa.se
08-522 122 47
INK3296026734
-
Ange referens INK3296026734 som referens på fakturan, endast ett ordernummer per faktura. Ange Beställarens namn. Fakturerings- och expeditionsavgifter accepteras inte. Dröjsmålsränta enligt gällande räntelag. Faktura utan inköpsordernummer kommer inte att betalas.
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
SSAB EMEA AB
Camilla Ytterby
ssab.emea.oxeinvoices@ssab.com
.
camilla.ytterby@ssab.com
0703215972
kommer senare
Äter inte kött.
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
ABB Power Grids AB
Fredrik Engström
ABB Power Grids Sweden AB, High Voltage Products, Fe 6050, 839 83 Östersund
ABB Power Grids Sweden AB, High Voltage Products, 771 80 Ludvika
fredrik.x.engstrom@se.abb.com
0736809561
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, Jag r medfljande och vill ta del av det aktuella medfljande-priset, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Boliden Gruvor
Mats Lindblom
Finnforsvägen 4
93681 Boliden
mats.lindblom@boliden.com
0910705727
IR nr: 824097
n.a
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
Miljöförvaltningen, Stockholms stad
Axel Hullberg
Miljöförvaltningen Ref 6400 Kund-ID, STH 169, 106 42 STOCKHOLM
Fleminggatan 8, 104 20 Stockholm
axel.hullberg@stockholm.se
0850828987
jag-aer-kund-till-explizit-environment, jag-deltar-enbart-pa-konferensen
Boliden Mineral AB
Anders Adolfson
Boliden Mineral AB, FE 751, 107 76 Stockholm
Kaspersbo 20, 776 98 Garpenberg
anders.adolfson@boliden.com
070-3006732
619160
Laktosintolerant
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Thermo Fisher Scientific
Rosita Stråhle
Rapsgatan 7P
751 37 Uppsala
rosita.strahle@thermofisher.com
+46766977203
Fakturareferens: Leif Pettersson
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, Jag r medfljande och vill ta del av det aktuella medfljande-priset, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Thermo FIsher Scientific
Åsa Dagberg
Rapgatan 7P
751 37 Uppsala
asa.dagberg@thermofisher.com
+46720839348
Referens för fakturan: Leif Pettersson
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
BAE Systems Hägglunds
Hanna Bylund
.
891 82 Örnsköldsvik
hanna.bylund@baesystems.se
0706800232
inköpsanmodan, 2000252694
Boka-tidigt pris förlängt: 3495:-
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
Volvo Cars
Pernilla Amprazis
Amprazis
Fyrskeppsvägen 32A
pernilla.amprazis@volvocars.com
0728870604
Vill gärna ha vegetariskt och inte gluten
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Göteborg Energi
Linda Bergström
FE 378, 838 73 FRÖSÖN
Box 53, 401 20 Göteborg
linda.bergstrom@goteborgenergi.se
031-626392
PCLILA
jag-aer-kund-till-explizit-environment, jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
NKT HV Cables
Heléne Gamstedt
NKT HV Cables AB, FE196, 831 88 Östersund. Maila fakturor till: invoices.accounting.sol@nkt.com. Kontakt: Heléne Gamstedt
NKT HV Cables AB, Technology Consulting | Forskargränd 7 | SE-721 78 Västerås | Sweden
helene.gamstedt@nkt.com
0727337730
4800000015 (ska anges på fakturan)
jag-deltar-enbart-pa-konferensen
Nobina
Charlotte Löfstedt
KAMS organisationen i Sverige
Armégatan 38
charlotte.lofstedt@nobina.se
+46729670378
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
ABB AB High Voltage Products (HV Breakers)
Robert Windle
Robert Windle ABB AB High Voltage Products (HV Breakers). Fe 6050, SE-839 84 Östersund
771 80 Ludvika
robert.windle@se.abb.com
0725274030
Inga
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment, Jag r medfljande och vill ta del av det aktuella medfljande-priset
ABB AB
Mikael Fosselius
ABB Power Grids AB / FE 6050
83983 Östersund
michael.fosselius@se.abb.com
0722340099
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
Nobina Europe AB 556031-8569
Vesna Vidicki
FACK 401042, R 104
106 54 STOCKHOLM
vesna.vidicki@nobina.com
0701872618
71001502A
Vegetariskt
jag-deltar-enbart-pa-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Johanna
Sandvall
ABB AB, FE 6210, SE-839 84 ÖSTERSUND
ABB AB, Kopparbergsvägen 2, 721 83 Västerås
johanna.sandvall@se.abb.com
0730886101
8701001144
Jag försökte att anmäla mig tidigare men jag tror inte att den anmälan gick igen. Gjorde den det så får n bortse från denna anmälan så att jag inte blir anmäld två gånger. 🙂
jag-deltar-enbart-pa-konferensen, jag-aer-kund-till-explizit-environment
Jönköping Energi AB
Agata Zietek
faktura@jonkopingenergi.se
55005 Jönköping
agata.zietek@jonkopingenergi.se
036-103208
Fisk
ange: Er referens: Agata Zietek
jag-deltar-bade-pa-middagen-och-konferensen
Explizit